marketing internetowy

Kurs marketingu internetowego Google


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu marketingu internetowego w ramach programu Internetowe Rewolucje.

Kurs obejmował 23 temty, dzięki którym poznałem podstawy planowania, realizacji oraz analityki działań marketingowych w Internecie.

Kurs zakończony egzaminem, który zaliczylem z pozytywnym wynikiem.

Google Analytics


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Google Analytics. Kurs prowadzony przez Maćka Lewińskiego - certyfikowanemgo trenera Google Adwords oraz Google Analytics.

Na kursie poznałem podstawy analityki internetowej, podstawy pracy z GA, najważniejsze raporty, techniki śledzenia kampanii reklamowych, wykorzystanie GA w pracy z Google Adwords.

google analytics

google analytics

Google Analytics


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Google Analytics, ten kurs prowadził również Maciek Lewiński.

Dzięki temu spotkaniu odświeżyłem i utrwaliłem podstawy narzędzia Google Analytics oraz poszerzyłem swoją wiedzę o niestandardowych implementacjach GA, tworzeniu celów, segmentacji danych, zmianach i nowych funkcjach GA oraz pracy z modułem E-commerce.

Google Analytics PRO


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Google Analytics PRO. Kurs prowadził nikt inny, tylko sam Maciek Lewiński. Kurs obejmował sporo praktyki, między innymi: automatyzację raportowania - Google analytics API, zaawansowane ustawienia GA, niestandardowe konfiguracje GA oraz ich wdrożenia za pomocą Google Tag Menager, zdarzenia, wirtualne odsłony, grupowanie treści, wymiary niestandardowe i ...

google analytics pro

ad

Google AdWords


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Google AdWords. Kurs prowadzony przez Tomka Frontczaka oraz Bartka Berlińskiego. Kurs to wprowadzenie do reklamy w wyszukiwarkach i Google AdWords w praktyce. Na kursie poznałem strukturę konta, zasady budowy kampanii reklamowych, śledzenie rezultatów i sposoby optymalizacji kampanii oraz korzystanie z Google Keyword Planner.

Google AdWords PRO


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Google AdWords PRO. Kurs prowadził Tomek Frontczak. Celem kursu było utrwalenie i poszerzenie wiedzy z kursu Google AdWords o następujące zagadnienia: trendy i psychologia wyszukiwania, Google Display Network, Google Merchant Center, Google Remarketing, reklamy na YouTube oraz Gmail oraz automatyzacja pracy przy wykorzystaniu reguł automatycznych.

awp

pozycjonowanie

SEO Pozycjonowanie i Link Building


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu SEO Pozycjonowanie i Link Building. Kurs prowadził Bartek Berliński. Kurs ten przybliżył mi podstawy SEO oraz zagadnienia związane z optymalizacją stron internetowych. Dowiedziałem się jak przeprowadzić audyt SEO i analizę działań konkurencji. Poznałem zasady Link Building oraz narzędzia do analizy linków.

Optymized Content Makreting


Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Optymized Content Makreting. Kurs prowadził Czarek Lech. Spotkanie obejmowało wprowadzenie do Content Marketingu, strategię Content Marketingową, rodzaje treści i sposoby ich wykorzystania. Czarek zdradził jak tworzyć dobry content oraz metody promocji treści w Social Mediach i nie tylko. Poznałem narzędzia do monitorowania działań w Internecie.

content marketing

pozycjonowanie

Facebook Marketing + ADS, Facebook PRO


Dzięki szkoleniu z prowadzenia działań marketningowych na największym portalu spolecznościowum świata, czyli Facebook'u dowiedziałem się jak stworzyć, skonfigurować i prowadzić fanpage oraz jak skutecznie reklamować się na Facebook'u. Ponadto wiem jak prowadzić zaawansowane kampanie reklamowe i promocyjne, jak korzystać z narzędzi analitycznech Facebooka oraz jak skutecznie optymalizować kampanie, aby dotrzeć do wybranej grupy docelowej i osiągnąc maksymalny wynik.
Szkolenie prowadzili Katarzyna Granops-Szkoda i Szymon Florczak.

Oprócz kursów organizowanych przez wyspecjalizowane podmioty zewnętrzne samodzielnie podnoszę swoje kwalfikacje korzystając z kursów online oraz literatury.

Kursy online

Kurs HTML5 i CSS3 od podstaw

HTML5 w praktyce

Kurs PHP 5 - Podstawy programowania

Kurs PHP 5 - Techniki pracy

Kurs JavaScript od podstaw

Kurs JavaScript w praktyce

Programowanie w jQuery w praktyce

Adobe Photoshop - Projektowanie graficzne od podstaw

Adobe Photoshop - Techniki pracy

Adobe Ilustrator od podstaw

Adobe Ilustrator - Techniki zaawansowane

Moja biblioteczka

Paweł Zakrzewski
Kompendium DTP Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce

Jon Duckett
HTML i CSS - Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW

Jon Duckett
JavaScript i jQuery - Interaktywne strony WWW dla każdego

Krzysztof Marzec i Tomasz Trzósło
AdWords i Analytics - Zostań certyfikowanym specjalistą

KONTAKT