Całkiem niedawno działania marketingowe ograniczały sie do pozycjonowania strony internetowej lub sklepu internetowego oraz prowadzeniu kampanii AdWords. Szybko zmieniające się warunki rynkowe, rozwój technologii internetowych oraz działania konkurencji szybko przyczyniły się do tego, że takie działania są zupełnie nieefektywne. Z obserwacji wynika, że większość użytkowników trafia na strony www z wyszukiwarki Google. Zmiany algorytmu wyszukiwania to ciagły proces.

Warto zastanowić się na następującym pytaniem:

Co stanie się jeśli Google zmieni algorytm wyszukiwania tak, że moja strona internetowa, czy sklep internetowy nie będą na to gotowe?

Odpowiedź jest prosta - PORAŻKA. Serwisy, które opierają swój ruch na jednostronnym podejściu do działań marketingowych nie odniosą sukcesu. W dzisiejszych czasach należy prowadzić kompleksowe działania marketingowe, które zdywersyfikują źródła ruchu, a tym samym ograniczą do minimum straty związane z niepowodzeniem w jednym lub kilku kanałach sprzedaży towarów lub usług. Prawidłowe prowadzenie działań marketingowych wpłynie korzystnie na rozpoznawalność i zaufanie do Twojej marki, a tym samym ugruntuje pozycje na rynku i zapewni stałych i świadomych klientów.

KONTAKT