STRONY INTERNETOWEOD A DO Z

tworzenie stron internetowych woj. lubuskie

Zaprezentuj się od najlepszej strony

Specjalizuję się w projektowaniu i tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych stron internetowych w technologii Responsive Web Design. Każdą stronę internetową wykonuję w oparciu o nanowsze trendy, a moje doświadczenie zawodowe zapewnia maksymalną skuteczność realizowanych przeze mnie projektów.

W końcowym efekcie gotowa witryna trafia do właściwych odbiorców, zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach, promuje i wyróżnia Twoją firme na tle konkurencji.

Działam głównie na terenie województwa lubuskiego oraz wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, zdalnie realizuję również projekty z Polski i Europy.

Jeśli projekt wymaga spotkania osobistego mogę się spotkać w następujących miastach: Gorzów Wlkp., Skwierzyna, Międzyrzecz, Świebodzin, Sulechów, Zielona Góra, Sulęcin, Międzychód i innych w promieniu
do 100 km od Międzyrzecza.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

PROJEKTOWANIE

projektowanie stron internetowych

Wszystko zaczyna się od dobrego projektu

Strona internetowa jako najpopularniejsze narzędzie marketingu interaktywnego wymaga dobrego i przemyślanego projektu.

Na tym etapie staram się pozyskać jak najwięcej informacji od zleceniodawcy. Na ich podstawie sugeruję i doradzam rozwiązania, które w przyszłości wpłyną na dostarczenie kompletnej informacji na temat działalności firmy, oferowanych przez nią produktów i usług.

Zaproponuje odpowiednią domenę /adres strony internetowej/, która odzwierciedli charakter prowadzonej działalności, pomogę przy jej zakupie i administracji.

TWORZENIE

tworzenie stron internetowych

Zaawansowane możliwości w oparciu o najnowsze technologie

W czasie tworzenia strony internetowej nie uznaję kompromisów, wykorzystuję najnowsze technologie
i standardy, dbam o stabliność, bezpieczeństwo i najdrobniejsze szczegóły realizowanego projektu,
w tym o optymalizację strony internetowej pod kątem widoczności w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych: Google, Bing, Yandex i innych.

Cały czas poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, seminariach, targach branżowych itp. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję tak, aby stworzyć najskuteczniejsze rozwiązania dla moich Klientów.

HOSTING

hosting stron internetowych

Hosting bez limitów

Do każdej wykonanej przeze mnie strony internetowej udostępniam niezawodny, stablilny i szybki serwer,
który gwarantuje prawidłowe wyświetlanie witryny. Serwer jest na bieżąco aktualizowany o stabline wersje oprogramowania, a tym samym zużywa mało zasobów systemowych.

W ramach hostingu zapewniam dowolna ilośc kont pocztowych w domenie.
Hosting nie ma ograniczeń limitu transferu danych i pojemności.

Codziennie wykonywana jest kopia bezpieczeństwa, dzięki której nie ma możliwości utraty danych zarówno
ze strony internetowej jak i konta pocztowego.

OPTYMALIZACJA

optymalizacja stron internetowych

Większa liczba odwiedzin Twojej strony www

Optymalizacja przyczynia się do prowidłowego "zrozumienia" strony internetowej przez roboty wyszukiwarek,
a tym samym przyczynia się do osiągnięcia wyższych pozycji na dane słowo kluczowe lub frazę wyszukiwaną przez internautów. Moje działania obejmują:
- optymalizaję kodu strony
- optymalizaję treści
- optymalizaję grafiki
- optymalizaję słów kluczowych
- optymalizaję struktury linków wewnętrznych

POZYCJONOWANIE

pozycjonowanie stron internetowych

Konkretna pozycja w wyszukiwarce = konkretny klient

Pozycjonowanie to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania, a tym samym dotarcie do klienta zainteresowanego poszukiwaną działalnością.

W celu osiągnięcia wyższych pozycji przez stronę internetową prowadzę wyłącznie działania zgodne z polityką wyszukiwarek internetowych: buduję strukturę silnych linków prowadzących do strony, informuję o stronie publikując artykuły, dodjąc stronę do katalogów stron internetowych, współpracuję z blogerami i innymi portalami, wykorzystuję media społecznościowe i marketing szeptany.

KAMPANIE REKLAMOWE I PROMOCYJNE

kampanie adWords

Zredukuj koszty, zwiększ konwersję oraz zyski

Posiadasz stronę internetową, która nie osiąga zakładanych celów? Postaw na aktywną promocję i reklamę.

Zaplanuję, zoptymalizuję i przeprowadzę kampanię reklamową i promocyjną Twojej strony internetowej lub sklepu internetowego w sieciach reklamowych i najpopularniejszych wyszukiwarkach oraz w portalach społecznościowych. Posiadam doświadczenie poparte certyfikatami - marketing internetowy Google, kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania - Google AdWords oraz Google AdWords PRO /Google Display Network - kampanie w sieci reklamowej Google, Google Merchant Center - kampanie produktowe - Google Zakupy, Google Remarketing, YouTube Ads - reklamy video/.

OSTATNIEREALIZACJE

KONTAKT