NAJLEPSZAREKLAMA

BRAK BARIER

Reklama internetowa ma globalny charakter i dociera do użytkownika 24 godziny na dobę.

ELASTYCZNOŚĆ

Reklamę internetową możemy modyfikować, jeśli jej obecny kształt nie spełnia swojej roli.

RELATYWNIE NISKI KOSZT

Reklama internetowa jest stosunkowo tania, a niektóre jej formy całkowicie bezpłatne.

TARGETOWANIE

Dobrze nakierowana reklama internetowa trafia dokładnie tam gdzie chcemy.

INTERAKTYWNOŚĆ

Reklama internetowa kształtuje i pogłebia obustronne interakcje z naszymi klientami.

MIERZENIE EFEKTÓW

Reklama internetowa pozwala na dokładne mierzenie efektów stosowania różnych jej form.

Strona internetowa czy sklep internetowy to nie wszystko, bez odpowiedniej reklamy nie osiągną zakładanych celów, czyli zwiekszenia przychodów.

Skuteczna reklama internetowa, to reklama, która nie narzuca się użytkownikowi. To sam użytkownik Internetu decyduje czy chce zobaczyć co się za nią kryje. W tym właśnie tkwi sekret dobrej reklamy internetowej, która potrafi dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, czyli do naszych klientów. Rozwój możliwości reklamy internetowej nadaje zupełnie nowy wymiar prowadzenia działań marketingowych. Dlatego moje działania reklamowe nie sprowadzają się do stosowania istniejących rozwiązań, ale do tego co już sprawdzone dodaję nowe możliwości promocji usług i produktów.

Kampanie Google Ads /Google AdWords/

Kampanie reklamowe

Google Ads /dawniej Google AdWords/ to największa platforma reklamowa na świecie. Platforma umożliwia tworzenie różnorodnych kampani reklamowych w wyszukiwarkach oraz poza nimi, w sieci reklamowej Google. Reklama w Google AdWords jest reklamą płatną rozliczaną w modelu CPC /płatność za klikniecie/ lub CPM /płatność za wyświetlenie reklamy/. Korzystając z tego narzędzia można przygotować: reklamę w wyszukiwarkach /linki sponsorowane/, kampanie banerowe /display/, kampanie produktowe - Google Zakupy, reklamy video na YouTube oraz kampanie promującą aplikacje. AdWords umożliwia dokładne kierowanie reklam, między innymi na lokalizację czy urządzenie, jak również na użytkownika oraz w wybranych godzinach. Dzięki czemu mamy pewność, że nasza reklama trafia dokładnie tam gdzie chcemy, a co najważniejsze możemy zmierzyć jej skuteczność.

Jesteś zainteresowany kampanią Google Ads?

Zaplanuję, przygotuję oraz przeprowadzę dowolną kampanię w ramach określonego budżetu dla sklepów internetowych, firm handlowo-usługowych oraz innych podmiotów. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kampanii z większym i mniejszym budżetem. Codziennie monitoruję i optymalizuję kampanię, tak aby osiągnąć jak najwyższy stopień realizacji celów.

Artykuły sponsorowane

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany to odpowiednio napisany tekst, który ma wyglądać jak "normalny tekst", jednak jest on przygotowany po to, aby w mniej lub bardziej subtelny sposób promować markę, produkt lub usługę. Tekst przede wszystkim powinien być ciekawy, przekazywać pewna wiedzę, a nie ewidentnie reklamować markę, produkt lub usługę. Aby nasz przekaz reklamowy dotarł do odpowiedniego użytkownika Internetu musi zostać opublikowany w serwisie o podobnej tematyce np. blogu.

Warto zadbac o odpowiednia oprawę graficzną - zdjęcia, które zwrócą uwagę potencjalnego odbiorcę dużo wcześniej niż sam tekst i prowdopodobnie przyczynią się do zapoznania z tesktem artykułu sponsorowanego.

W artykule oczywiście obowiązkowo musi znaleść się odnośnik /link/ prowadzący do reklamowanej marki, produktu lub usługi.

Jesteś zainteresowany artykułem sponsorowanym?

Współpracuję z copywriterami, którzy amatorsko oraz zawodowo zajmują się pisaniem wartościowych, unikalnych i ciekawych tekstów, które można wykorzystać jako artykuł sponsorowany. Dzięki wielu kontaktom z redaktorami oraz blogerami posiadam duże możliwości publikacji artykułów w serwisach tematycznych. Pomogę przy wyborze i obróbce zdjęć oraz przygotowaniu materiałów graficznych do uatrakcyjnienia treści publikacji.

Reklama w mediach społecznościowych

reklama w social media

Reklama w mediach społecznościowych pozwala szybko i bezpośrednio dotrzeć do określonej grupu odbiorców, którą może zainteresować nasz produkt czy usługa. Dzięki zaawansowanym opcjom kierownia mamy możliwość bardzo dokładnego kierowania reklamy do osób odpowiadających naszej grupie docelowej, w odpowiedniej lokalizacji, w odpowiednim wieku, płci lub o wybranych zainteresowaniach. Odpowiednia kreacja reklam umożliwia wyświetlanie reklam w wybranym miejscu lub na określonych urządzeniach np. tylko na smartphonach. Reklama w Social Media jest stosunkowo tania, ale i skuteczna za względu na dużą popularność serwisów społecznościowych. Ogromne zainteresowanie tą forma reklamy internetowej może byc jej wadą, ponieważ źle przygotowana reklama może przemknąć niezauważona w nawale innych, zdecydowanie lepiej przygotowanych reklam.

Jesteś zainteresowany reklamą w Social Media?

Przygotuję odpowiednia kreację reklamową do wykorzystania w Social Media, zaplanuję i przeprowadzę skuteczną kampanię reklamową w wybranej sieci społecznościowej. Na bieżąco monitoruję skuteczność i zasięg, by w razie potrzeby dokonać odpowiedniej optymalizacji prowadzonych działań.


KONTAKT