Większośc ludzi to wzrokowcy, dlatego warto zadbać o odpowiednią "oprawę graficzną" własnego biznesu - identyfikację wizualną. Jeśli wizerunek swojej firmy powierzysz właśnie mnie możesz być pewny, że mój projekt nie będzie dziełem przypadku. Będzie to efekt przemyślanego działania, które doprowadzi do powstania dobrego projektu graficznego.

Celem moich projektów jest stworzenie zbioru elementów, które będą decydować o rozpoznawalności i unikalności Twojej marki.

Niezależnie od zakresu powierzonych mi prac zawsze staram się zadbać o wszystkie płaszczyzny związane z marketingiem i reklamą.

Nie traktuję zleceń jako "zbyt małe" - moją dewizją jest traktowanie każdego projektu jako nowego wyzwania. Większość projektów realizuję wirtualnie, dlatego odległość nie jest żadną przeszkodą. Niezależnie od formy kontaktu wystarczy, że przedstwaisz mi swoje oczekiwania lub pomysły, a ja zamnienię je na projekt graficzny, który nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale na trwałe i głęboko pozostanie w pamięci klientów, wpływając pozytywnie na wizerunek Twojej marki.

CO PROJEKTUJĘ?

LOGOTYP

Dobra nazwa + odpowiedni, oryginalny znak graficzny

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Spójny wizerunek wszystkich elementów Twojego biznesu

MATERIAŁY POLIGRAFICZNE

Wizytówki, ulotki, katalogi, foldery i inne materiały drukowane

STRONY INTERNETOWE

Estetyczne i funkcjonalne oraz zgodne z zasadami user experience

SKLEPY INTERNETOWE

Szaty graficzne oraz banery reklamowe, newslettery i inne elementy

GADŻETY REKLAMOWE

Przedmioty niezbędne do reklamy i promocji Twojej firmy na rynku

Każdy zlecony mi projekt graficzny ma być zakończony drukiem, dzięki współpracy z drukarniami mogę zaoferować bardzo krótkie terminy realizacji /nawet do 24 godzin/ oraz konkurencyjne ceny - zobacz usługi poligraficzne. Jeśli posiadasz już swojego zaufanego wykonawcę wystarczy przed wykonaniem projektu przekazać odpowiednie wytyczne, aby dostosować projekt do standardów wybranej drukarni.

MOJA FILOZOFIA PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO

Jeśli chcesz zarabiać jako grafik skoncentruj się na pracy, a nie na pieniądzach.

KONTAKT