MASZ JUŻ STRONĘ INTERNETOWĄ?

Nie jesteś zadowolony z wyników jakie osiąga Twoja strona internetowa?

STRONY INTERNETOWEOD A DO Z

tworzenie stron internetowych woj. lubuskie

Zaprezentuj się od najlepszej strony

Specjalizuję się w projektowaniu oraz tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych stron internetowych w technologii Responsive Web Design. Każdą stronę internetową wykonuję w oparciu o nanowsze trendy, a moje doświadczenie zawodowe zapewnia maksymalną skuteczność realizowanych przeze mnie projektów.

W końcowym efekcie gotowa witryna trafia do właściwych odbiorców, zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach, promuje i wyróżnia Twoją firme na tle konkurencji.

Działam głównie na terenie województwa lubuskiego oraz wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, ale zdalnie realizuję również projekty z całej Polski i Europy. Jeśli projekt wymaga spotkania osobistego mogę się spotkać w następujących miastach: Gorzów Wlkp., Skwierzyna, Międzyrzecz, Świebodzin, Sulechów, Zielona Góra, Sulęcin, Międzychód, Myślibórz, Barlinek i innych w promieniu do 100 km od Międzyrzecza.

KOMPLEKSOWAOBSŁUGA

PROJEKTOWANIE

projektowanie stron internetowych

Wszystko zaczyna się od dobrego projektu

Strona internetowa jako najpopularniejsze narzędzie marketingu interaktywnego wymaga dobrego i przemyślanego projektu.

Na tym etapie staram się pozyskać jak najwięcej informacji od zleceniodawcy. Na ich podstawie sugeruję i doradzam rozwiązania, które w przyszłości wpłyną na dostarczenie kompletnej informacji na temat działalności firmy, oferowanych przez nią produktów i usług.

Zaproponuje odpowiednią domenę /adres strony internetowej/, która odzwierciedli charakter prowadzonej działalności, pomogę przy jej zakupie i administracji.

TWORZENIE

Zaawansowane możliwości w oparciu o najnowsze technologie

W czasie tworzenia strony internetowej nie uznaję kompromisów, wykorzystuję najnowsze technologie
i standardy, dbam o stabliność, bezpieczeństwo i najdrobniejsze szczegóły realizowanego projektu,
w tym o optymalizację strony internetowej pod kątem widoczności w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych: Google, Bing, Yandex i innych.

Cały czas poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, seminariach, targach branżowych itp. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję tak, aby stworzyć najskuteczniejsze rozwiązania dla moich Klientów.

Gotową strone internetową na życzenie integruję z niezbędnymi narzędziami i serwisami społecznościowymi.

tworzenie stron internetowych

HOSTING

hosting stron internetowych

Hosting bez limitów

Do każdej wykonanej przeze mnie strony internetowej udostępniam niezawodny, stablilny i szybki serwer, który gwarantuje prawidłowe wyświetlanie witryny. Serwer jest na bieżąco aktualizowany o stabline wersje oprogramowania, a tym samym zużywa mało zasobów systemowych.

W ramach hostingu zapewniam dowolna ilośc kont pocztowych w domenie. Hosting nie ma ograniczeń limitu transferu danych i pojemności.

Codziennie wykonywana jest kopia bezpieczeństwa, dzięki której nie ma możliwości utraty danych zarówno ze strony internetowej jak i konta pocztowego.

OPTYMALIZACJA

Większa liczba odwiedzin Twojej strony www

Optymalizacja przyczynia się do prowidłowego "zrozumienia" strony internetowej przez roboty wyszukiwarek,
a tym samym przyczynia się do osiągnięcia wyższych pozycji na dane słowo kluczowe lub frazę wyszukiwaną przez internautów. Moje działania obejmują:
- optymalizaję kodu strony
- optymalizaję treści
- optymalizaję grafiki
- optymalizaję słów kluczowych
- optymalizaję struktury linków wewnętrznych

optymalizacja stron internetowych

POZYCJONOWANIE

pozycjonowanie stron internetowych

Konkretna pozycja w wyszukiwarce = konkretny klient

Pozycjonowanie to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania, a tym samym dotarcie do klienta zainteresowanego poszukiwaną działalnością.

W celu osiągnięcia wyższych pozycji przez stronę internetową prowadzę wyłącznie działania zgodne z polityką wyszukiwarek internetowych: buduję strukturę silnych linków prowadzących do strony, informuję o stronie publikując artykuły, dodjąc stronę do katalogów stron internetowych, współpracuję z blogerami i innymi portalami, wykorzystuję media społecznościowe i marketing szeptany.

KAMPANIE REKLAMOWE I PROMOCYJNE

Zredukuj koszty, zwiększ konwersję oraz zyski

Posiadasz stronę internetową, która nie osiąga zakładanych celów? Postaw na aktywną reklamę i marketing.

Zaplanuję, zoptymalizuję i przeprowadzę kampanię reklamową i promocyjną Twojej strony internetowej lub sklepu internetowego w sieciach reklamowych i najpopularniejszych wyszukiwarkach oraz w portalach społecznościowych. Posiadam doświadczenie poparte certyfikatami - marketing internetowy Google, kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania - Google AdWords oraz Google AdWords PRO /Google Display Network - kampanie w sieci reklamowej Google, Google Merchant Center - kampanie produktowe - Google Zakupy, Google Remarketing, YouTube Ads - reklamy video/.

kampanie adWords

STRONA INTERNETOWA TO TYLKO NARZĘDZIE ...

... to jak je wykorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie.

KONTAKT