Strona internetowa dla Salonu Pielęgnacji Zwierząt Psi Land

Strona internetowa dla nowego Salonu Pielęgnacji Zwierząt Psi Land z Międzyrzecza, woj. lubuskie.

Kompleksowa realizacja - wybór i zakup domeny, hosting, projekt logo i innych materiałów reklamowych oraz zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej, a także fanpage salonu.

Realizowana jest promocja salonu w Internecie oraz pozycjonowanie lokalne zgodnie z zaplanowana strategią marketingową.


Strona internetowa dla firmy T.M. Usługi transportowe

Strona internetowa dla firmy transportowej ze Szczecina, woj. zachodniopomorskie.

Firma oferuje specjalistyczne usługi transportowe, między innymi transport kontenerów morskich z portu w Szczecinie na terenie Polski i całej Europy.

Firma nie posiadał dotąd strony internetowej.

Zlecenie obejmowało wykonanie i hosting strony, jednym z warunków było posiadanie certyfikatu SSL.


Strona internetowa dla Biura Rachunkowego EJM

Prosta strona internetowa - wizytówka dla Biura Rachunkowego EJM ze Śremu, woj. wielkopolskie.

Strona z informacjami o biurze, szczegółowy opis świadczonych usług oraz działem aktualności o przepisach rachunkowych, kadrowo-płacowych i innych przydatnych informacjach dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Hosting i poczta w domenie.


Strona internetowa dla firmy "Clean-Tec"

Strona internetowa dla firmy z branży budowlanej z Jarosławia w woj. podkarpackim.

Firma specjalizuje się w budowie dachów i tarasów.

Nowy serwis zastapił dotychczasową stronę internetową firmy.

Poprzednia wersja nie była dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Zleceniodawcy zależało głównie na wyeksponowaniu oferty oraz stworzeniu prostych i przejrzystych galerii prac wykonanych przez firmę "Clean-Tec".


Strona internetowa dla firmy "Essel Propack Sp. z o.o."

Essel Propack Polska Sp. z o.o. to producent i dostawca opakowań z tworzyw sztucznych w formie tub plastikowych i laminatowych. Zakład produkcyjny znajduje się w Międzyrzeckim Parku Przemysłowym na terenie Międzyrzecza w woj. lubuskim.

Celem nowego serwisu jest ogólna prezentacja firmy, jej produktówy oraz aktualnych ofert pracy w międzyrzeckim zakładzie.

Ze względu na międzynarodową załogę firmy Essel Propack, strona została wykonana w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.


Strona internetowa dla biura obrotu nieruchomościami "D&K Prestige"

D&K Prestige to międzyrzecka firma zajmująca się budową i sprzedażą lokali mieszkalnych, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz usługami remontowo-budowlanymi.

Obecny serwis zastąpił poprzednią wersje strony internetowej, która nie była dopasowana do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Najważniejsza częśc serwisu to podstrona z ofertami sprzedaży nieruchomości.

Zlecenie obejmuje hosting oraz aktualizacje ofert.


Strona internetowa dla salonu kosmetycznego "Image"

Nowa odświeżona oraz rozbudowana strona internetowa dla Salonu Kosmetycznego "Image" z Międzyrzecz w woj. lubuskim.

Strona zbudowana w technologii RWD /responsive web design/.

Oprócz szczegółowej oferty salonu oraz cennika zabiegów kosmetycznych, na stronie znajduje się informacja o pierwszej w mieście kafejce kroplówkowej.

Zapewniamy hosting oraz aktualizacje strony internetowej.


Strona internetowa dla firmy "Gastron"

Firma "Gastron" to znany międzyrzecki producent wyrobów garmażeryjnych oraz dań obiadowych z dostawą do domu lub firmy.

Dzieki mobilnemu serwisowi klient szybko dowie się jakie jest aktualne menu oraz bezpośrednio ze strony internetowej wykona telefon do firmy w celu zamówienia dowozu ciepłego posiłku.

Na pozostałych podstrona znajdują się: cennik, zasady zamawiania posiłków oraz informacje o pozostalych usłuchach świadczonych przez firme "Gastron"


Strona internetowa dla fotografa Jarka Grodzickiego

Strona internetowa - portfolio - fotografa Jarka Grodzickiego z Międzyrzecza w woj. lubuskim.

Jarek Grodzicki specjalizuje się głównie w fotografi ślubnej, dlatego główny nacisk przy tworzeniu serwisu został położony na stworzenie szybkiej i przejrzystej galerii przezentującej wykonane fotografie ślubne.

Zlecenie obejmuje hosting oraz aktualizację galerii.


Strona internetowa dla firmy "Wypierz To"

"Wypierz To" to firma z Międzyrzecza, specjalizująca się w praniu dywanów oraz czyszczeniu tapicerki materiałowej /kanap, sof, foteli, materaców, itp.

Na stronie internetowej zostały szczegółowo opisane procesy prania dywanów oraz tapicerki materiałowej orac ceny na świadczone usługi

Przed stworzeniem strony internetowej zaprojektowałem firmowe logo. Na jego bazie wykonałem projekt i druk wizytówek dla właścicielki firmy.


Strona internetowa dla międzyrzeckiego oddziału Akademii Nauki

Strona internetowa dla Akademii Nauki w Międzyrzeczu to część ogólnopolskiego projektu Akademia Nauki, który rozpoczął swoja działalnośc w 1998 roku.

W serwisie zostały przedstawione i opisane programy edykacyjne dla dzieci i dorosłych, informacje o zespole i obiektach dydaktycznych.

W zakresie współpracy zapewniam hosting, konta pocztowe, aktualizację strony oraz projektuję i drukuje ulotki reklamowe na rozpoczęcie każdego cylku nauczania.


Strona internetowa dla firmy "Magic Steam"

"Magic Steam" to profesjonalna myjnia autodetailingowa z siedzibą w Międzyrzeczu w woj. lubuskim. Nowa strona internetowa firmy została stworzona wraz z przeniesieniem firmy do nowej, wygodniejszej lokalizacji.

Jest to serwis typu "One Page" - czyli wszystkie informacje zostały umieszczone na jednej stronie, a dostęp do nich następuje po wybraniu odpowiedniej zakładki z menu bez konieczności przeładowywania się strony internetowej. Na stronie znajduje się szczegółowy zakres usług, cennik oraz galeria realizacji.


Strona internetowa dla instruktora nurkowania

Krzysztof Hnatów to znany instruktor nurkowania z grupy STD Team.

Strona hnati.pl to prosta strona wizytówka w konwencji "One Page".

W zakres prac przy tworzeniu strony internetowej wchodziło również zaprojektowanie logo.

Zapewniam hosting oraz aktualizację strony.


Strona internetowa dla Koła Łowieckiego "Nemrod"

Niewielki serwis dla członków Koła Łowieckiego "Nemrod" z Lipian w woj. zachodniopomorskim.

Na stronie znalazły się informacje o kole, zarządzie koła, informacje przydatne dla myśliwych oraz bogate galerie z polowań i innych wydarzeń z udziałem członków KŁ "Nemrod".


Strona internetowa dla firmy Poligrafia Szczecin BestSub Poland Sp. z o.o.

Nowy, odświeżony i dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych serwis importera produktów do sublimacji, firmy Poligrafia Szczecin BestSub Poland Sp. z o.o. mającej siedzibę w Lipianach w woj. zachodniopomorskim.

Na bazie tej strony internetowej powstały serwisy we wszystkich państwach europejskich kierujące użytkowników do wielojęzycznego sklepu internetowego z produktami do wykonywania nadruków w technologii sublimacji.


Strona internetowa dla firmy BOL-AUTO

Prosta strona internetowa - wizytówka dla firmy z Łowynia w woj. lubuskim zajmującej się bezlakierowym usuwaniem wgnieceń z karoserii samochodowych.

Strona zawiera podstawowe informacje o technologii oraz galerię zdjęć wykonanych przed naprawą oraz po naprawie elementów karoserii.

Strona tyup "One Page" dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.


Strona internetowa dla producenta urządzeń introligatorskich

Prosta strona internetowa - wizytówka dla producenta urządzeń z branży introligatorskiej z Kłodawy, niedaleko Gorzowa Wlkp. w woj. lubuskim.

Głównym celem tej strony internetowej jest zaprezentowanie szczegółowej oferty oraz pobranie cennika produkowanych urządzeń.

Strona w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej /w przygotowaniu/.

KONTAKT